Domowa rozrywka w perfekcyjnej formie

Infolinia

607 615 717
61 426 48 67

Nagłośnienie obiektów sakralnych


Kościoły to miejsca spotkań ludzi z Bogiem. Wierny oczekuje odpowiedniego kontaktu z kapłanem, na który wpływ mają akustyka miejsca i właściwe nagłośnienie.

Elementy te już dawno zadomowiły się w przestrzeni architektonicznej świątyń i mają niebagatelny wpływ na odczucia wiernych uczestniczących w modlitwie. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że kościoły nie należą do łatwych obiektów pod względem nagłośnienia, przede wszystkim ze względu na ich specyficzną budowę. Problemem jest wielkość świątyń i wiążący się z tym długi czas pogłosu. Dźwięk staje się nieczytelny i utrudnia wiernym zrozumienie słów kapłana.

HiFi Exclusive oferuje profesjonalne i kompleksowe nagłośnienie kościołów. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którym zależy na najlepszej jakości odbioru dźwięku,
i którzy chcą, by przez lata była ona na tym samym, wysokim poziomie.

Przed montażem dokonujemy starannych i dokładnych pomiarów, które ułatwiają precyzyjne dopasowanie urządzeń do specyfiki akustycznej wnętrza danej świątyni. W nietypowych sytuacjach proponujemy próbną prezentację sprzętu.


 

 Wiele kościołów to zabytki – montowanie w ich wnętrzach nowoczesnego sprzętu musi być przemyślane. Do każdego z nagłaśnianych przez nas obiektów podchodzimy indywidualnie – wszystkie montowane urządzenia dopasowujemy do stylistyki i charakteru danego pomieszczenia, starając się możliwie jak najmniej ingerować w jego estetykę.

Elementy kościelnego nagłośnienia instalujemy w miejscach kluczowych dla akustyki pomieszczenia.

Montowane przez nas nagłośnienie jest niezawodne – używamy wyłącznie sprzętu renomowanych producentów, specjalizujących się w produkcji urządzeń służących do nagłośnienia miejsc użyteczności publicznej – kościołów, auli, terminali lotniczych, hal sportowych, itp.

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług, w połączeniu ze wspomnianym indywidualnym podejściem do każdego wnętrza, gwarantuje odpowiedni poziom komunikacji kapłana z wiernymi i ułatwia uzyskanie podniosłej atmosfery podczas modlitwy.

 

 

 

 

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

 

Zobacz artykuły w prasie

Zapytanie ofertowe