Infolinia

607 615 717

Oferta dla szkół, uczelni, urzędów


Udane spotkanie biznesowe, konferencja, czy też szkolenie, w wielu przypadkach zależy od tego, czy jest ono odpowiednio nagłośnione. Miejsce jego odbywania musi się charakteryzować wysoką zrozumiałością mowy, równomiernym pokryciem dźwiękiem całej powierzchni i optymalnym poziomem głośności tak, by nie męczyć słuchaczy.

W szkołach, biurach, czy urzędach coraz częściej korzysta się z udogodnień, jakimi są urządzenia multimedialne dające możliwość przeniesienia obrazu i dźwięku zapisanego na nośnikach pamięci (płyty CD, pendrive’y, laptopy, itp.). Utrwalone na nich informacje prezentuje się na ekranach telewizyjnych dużej rozdzielczości lub projektorach wizyjnych.


Dla potrzeb dokumentacji używa się rejestratorów wizji i dźwięku.
HiFi Exclusive oferuje kompleksowy i profesjonalny montaż wszystkich elementów potrzebnych do zrealizowania ich potrzeb.

 W komunikacji komputerów z projektorami umożliwiamy możliwość połączenia bezprzewodowego (WiFi). Podczas montażu systemów nagłośnieniowych (które w zależności od potrzeb montujemy w suficie, w ścianach lub na powierzchni) uwzględniamy stylistykę pomieszczeń – szczególnie w obiektach zabytkowych.


Oferujemy również wysokiej jakości systemy konferencyjne – także takie, które obsługują procedury głosowania.
Efektem naszych działań jest zawsze wysokiej jakości system nagłośnieniowy, zapewniający dużą zrozumiałość mowy oraz znakomite połączenie systemów wizyjnych i fonicznych w spójną całość. Gwarantuje to użytkownikom sali pełen komfort nawet podczas wielogodzinnych spotkań.
Zapytanie ofertowe