Infolinia

607 615 717

Instalacja systemów kina domowego

                         

 

Bezprzewodowe systemy muzyczne BOSE.

 

Odtwarzaj muzykę za pośrednictwem sieci Wi-Fi® – z serwisów muzycznych, takich jak Spotify®, stacji radiowych w Internecie oraz plików z własnej biblioteki muzycznej, zapisanych na komputerze lub napędzie NAS. Oprócz sieci Wi-Fi® system SoundTouch® potrafi odtwarzać muzykę z dowolnego urządzenia Bluetooth®, dzięki czemu możesz słuchać wszystkiego, na co masz ochotę.

Wzmacniacz strefowy BOSE SA-5

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100
Wzmacniacz BOSE SA-5 sprawia, że możesz odkrywać nowe utwory i słuchać ulubionej muzyki z niespotykaną wcześniej łatwością. Odtwarzanie muzyki przesyłanej strumieniowo z 20 tysięcy internetowych stacji radiowych z całego świata, utworów i list odtwarzania z biblioteki muzycznej a nawet popularnych usług muzycznych, takich jak Deezer™ czy Spotify®. Jedyne, co potrzeba, to domowa sieć Wi-Fi®. System współpracuje również z innymi systemami SoundTouch®, dzięki czemu muzyki można słuchać w wielu pomieszczeniach. W trybie Party systemy te współpracują ze sobą i działają jak jeden, aby muzyka była odtwarzana wszędzie. Można odtwarzać inny utwór w każdym pomieszczeniu lub ten sam w całym domu. Istnieje również opcja podziału wnętrza na własne strefy.
.
.
Ponieważ w ofercie znajdują się jednoczęściowe systemy muzyczne, głośniki do montażu na zewnątrz, a także zestawy kina domowego, możesz zacząć od jednego systemu SoundTouch® i z czasem dodawać kolejne. Wszystkie produkty współpracują ze sobą w taki sposób, aby można było odtwarzać ten sam utwór w całym domu lub różną muzykę w każdym z pomieszczeń. Możesz także tworzyć własne strefy, wszystko dzięki intuicyjnej aplikacji.
.

 

Dźwięk jest wyjątkowy. Głośników nie widać.

Głośniki wewnątrzścienne Virtually Invisible® są wyposażone w przetwornik basowy o średnicy 17,8 cm oraz dwa precyzyjnie rozmieszczone przetworniki wysokotonowe o średnicy 2,5 cm. Takie rozwiązanie eliminuje konieczność nakierowania głośnika bezpośrednio na pomieszczenie. Wyjątkowa technologia Bose Stereo Everywhere® zastosowana w głośnikach zapewnia równomierny dźwięk stereo na dużej powierzchni bez spadków jakości.

 

Warto rozbudować zewnętrzny system Bose

 

 

 

Posiadacze systemu Lifestyle® mogą z łatwością skorzystać z głośników zewnętrznych Bose wraz ze wzmacniaczem SA-3 w celu odtwarzania muzyki przy basenie, na werandzie i w patio. Muzykę można odtwarzać poza domem nawet wtedy, gdy w domu w tym samym czasie inne utwory lub ścieżki filmowe są odtwarzane przy użyciu tego samego systemu Lifestyle®.

 

 

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

 

 

Wytrzymałe głośniki zewnętrzne Bose gwarantują doskonałą jakość dźwięku i zapewniają pełne brzmienie stereo na szerokim obszarze odsłuchu. Elegancki wygląd i wzmocniona konstrukcja sprawiają, że te nasze najpopularniejsze zewnętrzne głośniki stereo spełnią wszelkie oczekiwania osób znajdujących się przy basenie, na werandzie, a nawet na pokładzie łodzi. Regulowane uchwyty umożliwiają podwieszenie głośników w pozycji pionowej i poziomej, dzięki czemu będą mogły wtopić się w otoczenie.

 

Kino domowe.

Odkryj pełen potencjał kina domowego z udziałem niesamowitego dźwięku firmy Bose®. Od głośników soundbar po dźwięk przestrzenny – technologia firmy Bose® sprawi, że poczujesz różnicę niezależnie od tego, co oglądasz.

 

CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 100

 

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą w naszym salonie hifi exclusive oraz na www.hifi24.pl

 

 

Zapytanie ofertowe