Infolinia

607 615 717

O nas

HIFI exclusive
to prężnie działająca firma, która istnieje już od ponad 30 lat. Pod nazwą HiFi exclusive funkcjonuje od 1992 r. Na rynku muzycznym zaistniała bardzo wysoką jakością zarówno sprzętu muzycznego jak i usług związanych z nagłaśnianiem koncertów, audycji i różnych imprez.
Już w latach 70 tych, z udziałem HiFi, odbywały się pierwsze koncerty najpopularniejszych artystów.

Nazwa firmy nawiązuje do sprzętu najwyższej klasy (od ang. high fidelity - wysoka wierność [odtwarzania dźwięku]), przeznaczonego dla wymagającego odbiorcy.

Usługi
Firma specjalizuje się także w profesjonalnym nagłaśnianiu różnego typu imprez. Od lat współpracują z nią władze miasta Gniezna, a także Archidiecezja Gnieźnieńska.

Firma HIFI exclusive uczestniczyła w takich przedsiewzięciach jak: Obchody uroczystości Świętego Wojciecha, Obchody rocznicy śmierci Papieża Jana Pawła II, Koncert Jacka Wójcickiego, Haliny Jarczyk i Marcina Sanakiewicza w Katedrze Gnieźnieńskiej, Spotkanie studyjne przed VII Zjazdem Gnieźnieńskim, Koncert zespołu New Life m i Mateo, Finały WOŚP, Zjazdy Gnieźnieńskie, IV Międzynarodowy Festiwal Jazzowy, Gnieźnieńskie Spotkanie z Historią

Powrót