Infolinia

607 615 717

Oferta dla restauracji, hoteli i obiektów sportowych

 

Proponujemy sprawdzone rozwiązania komercyjne BOSE

Nasze wieloletnie doświadczenie w dobieraniu systemów dźwiękowych do wymagań różnych sektorów rynku w obszarach, takich jak:obiekty sportowe i rozrywkowe, środowiska detaliczne,atrakcje dla odwiedzających,budynki historyczne,kościoły, bary i restauracje gwarantują doskonałą jakość przetwarzanego dźwięku odpowiednią dla każdej sytuacji.

HIFI exclusive partner Bose pro, przykładowe rozwiązania sprzętowe na których realizujemy kompleksowe nagłośnienia.

PowerMatch® PM8500/8500N konfigurowalne wzmacniacze mocy. PowerMATCH ™  wzmacniacz klasy D – nowa, opatentowana konstrukcja łączy w sobie wydajność klasy D z układem podwójnego sprzężenia zwrotnego, nieprzerwanie monitorującym i kontrolującym zarówno wartość prądu, jak i napięcia na wyjściu. Takie połączenie powoduje, że wzmacniacz  PowerMatch gwarantuje najwyższej jakości moc i dźwięk, niezawodność i wydajność.

 

 

Nagłośnienie małego formatu.

FreeSpace® DS 40SE

Uniwersalny, wysokowydajny, pełnopasmowy głośnik do montażu naściennego, przeznaczony do odtwarzania muzyki pierwszoplanowej, tła muzycznego i mowy w szerokim zakresie stałych aplikacji. Wysoka wydajność i kąt pokrycia 125° x 125° w zakresie częstotliwości od 70 Hz.

Do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz

LEAD Technologies Inc. V1.01

 

Moduły o progresywnej kierunkowości.


Moduły o stopniowalnej kierunkowości Bose  zapewniające dźwięk o koncertowej jakości w instalacjach stałych, do lokacji niemal dowolnej wielkości, kształu i wymagań akustycznych.


Moduły RoomMatch® przełamują akustyczne ograniczenia charakterystyczne dla konwencjonalnych systemów wyrównanych liniowo oraz źródeł punktowych. Mogą one być używane samodzielnie lub wraz z innymi modułami RoomMatch®, formując w ten sposób klastry o stopniowalnej kierunkowości, które stanowią w ofercie Bose zupełnie nową kategorię skalowalnych systemów krzywoliniowych. Powstałe w ten sposób klastry zachowują się jak pojedynczy głośnik, zapewniając optymalne, wolne od interferencji pokrycie dźwiękiem nagłaśnianego obszaru.

 

 

 

 

Modułowe zestawy liniowe.

Liniowe zestawy głośnikowe Bose są przeznaczone do małych i średnich lokacji o bardzo wysokich wymaganiach akustycznych, gdzie kluczowa jest zrozumiałość mowy. Zestawy te oferują bardzo szeroki kąt pokrycia w poziomie i niemal zerowy w pionie.

 

 

 

Realizacje wykonane przez naszą firme na modułowych zestawach liniowych.

  • Klasztor Franciszkanów w Gnieźnie.
  • Kościół Parafia rzymskokatolicka pw. św. Łukasza Ewangelisty w Bydgoszczy

 

 

 

 

 Pierwszy plan/tło muzyczne.

Zestawy głośnikowe Bose zaprojektowane specjalnie do zastosowań biznesowych i handlowych. Dostępne w wersjach naściennych,  sufitowych, stropowych, a nawet wkopywanych w grunt, do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz w instalacjach stałych.

 CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

 

 Nagłośnienie dużego / średniego formatu.

Zestawy dużej / średniej wielkości Bose, zaprojektowane do instalacji stałych o dużych i średnich dystansach do widowni zapewniają precyzyjną kontrolę kierunkowości, zrównoważony balans tonalny i  wysoką zrozumiałość mowy w średnich i dużych lokacjach.

 


 Przenośne, aktywne systemy nagłośnienowe.

Przenośne, aktywne systemy nagłośnieniowe wykorzystujące technologię pozwalającą korzystanie z nich zarówno jako systemu PA, jak i monitora odsłuchowego. Zapewniają szerokie, równomierne pokrycie dźwiękiem i zrównoważony balans tonalny na całym obszarze odsłuchu.


 

 

 

Kontroluj pionowy obszar zasięgu dźwięku Bose F1 Zestaw Głośnik + Subwoofer.

Głośnik Bose F1 Model 812 głośnik elastyczny w systemie array jest pierwszym aktywnym głośnikiem przenośnym, który umożliwia regulację pionowego obszaru zasięgu dźwięku. Wystarczy popchnąć lub pociągnąć głośnik do odpowiedniej pozycji obszaru pokrycia dźwiękiem: „Straight”, „C”, ƒ„J” lub „Reverse J”. Po dokonaniu wyboru system automatycznie zmienia ustawienia kompensacji celem zachowania równowagi tonalnej w przypadku każdego obszaru pokrycia dźwiękiem. Niezależnie od rodzaju utworów będziesz mieć właściwy zasięg dźwięku dla danego pomieszczenia

 


Zapytanie ofertowe